Кошик
288 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Безкоштовна доставка при заказі від 800грн

Розвиваючі іграшки та настільні ігри

+380979007156
+380979007156
+380504337117

Методики раннього розвитку

Тут ми зібрали методики провідних педагогів світу. У нас ви знайдете методики Монтессорі, картки Домана, кубики Зайцева, методики Нікітіних. Кожна з цих методик існує вже багато десятиліть, і не раз довела свою ефективність при вихованні дітей. Унікальність цих методик ― їх домашнє застосування, а так само їх не складність у вивченні. Не потрібно мати диплом викладача, щоб займатися ними з вашою дитиною.
1 2 ... 5

Як навчити дитину читати? Кубики Зайцева ― унікальний продукт, при навчанні дитини читання. Провідні країни світу відкривають у себе цілі садки Зайцевих, так більш простого і ефективного способу навчання напевно не існує. Кубики наповнені різноманітними наповнювачами, мають різну вагу і звучать по-різному, тому дитина на підсвідомому рівні запам'ятовує не тільки як виглядають літери, склади але і з чим вони в нього асоціюються.

Як швидко познайомити дитину з кольорами і простими фігурами? Методика Глена Домана спочатку розроблялася для розумово відсталих дітей. Але успіхи педагога і її результати були настільки вражаючими, що методику почали застосовувати в дитячих садках. Методика, яку пропонує Доман, проста і не вимагає багато часу. Особливий ефект спостерігається якщо вчителями стають батьки. Перші результати Ви виявите майже відразу. Ваш малюк почне випереджати в розвитку своїх однолітків. Основною метою цієї методики є придбання навичок читання і рахування. Однак доведено, що ці заняття розвивають і зір, слух, покращують увагу, пам'ять. У нього накопичуються знання, які в подальшому є серйозним фундаментом для інтелекту!

Ви хочете, що б ваша дитина швидше стала самостійною? Методика Марії Монтессорі спрямована на навчання дитини прийняття самостійних рішень. стимулювати дитину до самонавчання, саморозвитку і самостійного сприйняття. Ця методика допомагає реалізуватися, знайти свій шлях. Малюк, потрапляючи в певне середовище і граючи її «особливими» іграшками робить відкриття крок за кроком. Це не тільки приносить йому задоволення, але і таким чином відбувається формування особистості. Уміння знаходити рішення і розвиває прагнення йти далі!

Ви хочете розвинути у дитини просторове мислення, логіку, пам'ять, моторику рук, інженерне мислення? Методику Б. П. і Л.А Нікітіни розробили для своїх дітей, щоб використовувати її в домашніх умовах. Для масового споживача їх вперше виготовили в Німеччині, а потім в Японії.