Корзина
348 отзывов
Безкоштовна доставка при заказі від 1000грн

Наша команда у відпустці до 30.06.2021. Замовлення приймаємо у звичайному режимі, однак відправка посилок буде після 30.06.2021. Будемо вдячні, якщо Ви з розумінням і терпінням поставитесь до цього. Дякуємо

Розвиваючі іграшки та настільні ігри
+380979007156
+380979007156
+380504337117

Карточки Домана

Методика Домана

Для кращого розуміння методики Глена Домана давайте скажемо головне про цю людину. Це не тільки вчений, це лікар ― нейрофізіолог. Це людина, яка займалася наукою і численними дослідженнями, пов'язаними з розвитком дітей з народження. Він прийшов до висновку, що мозок росте до шести років, але до трьох особливо швидко. Мозок, як і м'яз ― потребує тренування. У кожного малюка закладений величезний потенціал і якщо, граючи з дитиною, надати йому необхідну інформацію ми можемо дати малюкові просто неймовірні можливості в житті.

Після війни Г. Доман займався з дітками, у яких були серйозні пошкодження головного мозку і навіть порушення нервової системи. І це привело його до нових відкриттів. Виявилося, що розвитку сприяє і фізична активність.

Методика, яку пропонує Доман, проста і не вимагає багато часу. Особливий ефект спостерігається якщо вчителями стають батьки. Перші результати Ви виявите майже відразу. Ваш малюк почне випереджати в розвитку своїх однолітків. Основною метою цієї методики є придбання навичок читання і рахунку. Однак доведено, що ці заняття розвивають і зір, слух, покращують увагу, пам'ять. У нього накопичуються знання, які в подальшому є серйозним фундаментом для інтелекту!

Як же займатися? Все просто! Батьки показують серію карток з різних областей (щодня) голосно і чітко називаючи її. На кожну картку йде 1-2 секунди. Займатися можна починати з самого народження.

Важливе правило ― дитині неповинно набриднути! Тому використовуйте спочатку невелику кількість карток. Потім доповнюйте і замінюйте! І головне займайтеся весело і невимушено! Результати Вас просто здивують!

1 2 3
«Здатність засвоювати нові факти
обернено пропорційна віку »
Доктор Глен Доман