Розмір: Стандартний
Висота: 18,5 см
Ширина: 7 см
Діаметр кулі: 6 см
Довжина мотузки: 40 см
Вага кулі: 70 гр
Виробник: Samurai Kendama
Рекомендовано для використання з 7 років
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 70 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 60 мм |
| Інше | |
| Вид | Развивающие |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴

