
Дитячий магнітний конструктор Тварини машинки 32 деталей 10 моделей Play Smart в коробці 2475 (24/2)
533 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2475 (24/2)
- +380 (50) 433-71-17
Дитячий магнітний конструктор "Тварини, машинки" 32 деталей 10 моделей Play Smart 2475 (24/2)
Сучасний набір магнітного конструктора від виробника "Play Smart" Квітні магніти 2475 подарують дитині унікальну варіативність складання машинок та тварин.
Всього в наборі 32 деталі з яких дитина зможе зібрати:
- 2 машинки;
- 3 трицикли;
- 5 тварин.
Головна особливість набору полягає у способі кріплення. Магніт захований у яскравий пластик, що дозволяє надійно кріпити деталі між собою.
Ще одна унікальна складова набору – це колісний "мото" блок. Його можна регулювати по кутку нахилу.
У набір входить спеціальна інструкція – книжка з ідеями. У ній зібрані всі моделі та наочно представлено з яких деталей вони збираються.

- трикутник 9 шт.;
- Квадрат 9 шт.;
- рівнобедрений трикутник 4 шт.;
- ромб 4 шт.;
- Трапеція 2 шт.;
- Колісний блок 2 шт.;
- колісний "мото" блок;
- Інструкція.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Варіанти доставки: Нова пошта / Укрпошта
Варіанти оплати:
Післяплата / Пром оплата /
На карту Приват банку / Безготівковий розрахунок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Тип | Магнітний |
| Кількість складових елементів | 32 |
- Ціна: 533 ₴

