
Дитячий магнітний конструктор Машинки 27 деталей 19 моделей Play Smart 3D в коробці 2472 (24/2)
443 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2472 (24/2)
- +380 (50) 433-71-17
Дитячий магнітний конструктор Машинки 27 деталей 19 моделей Play Smart 2472 (24/2)
Кольорові магніти 2472 від виробника Play Smart - це захоплюючий набір дитячого магнітного конструктора.
У набір входить 27 деталей з яких дитина зможе зібрати:
- 5 цікавих 3D форм;
- 6 різних фігур;
- 8 міні-машинок.
Особливість такого конструктора полягає у магнітах, які поміщені у напівпрозорий кольоровий пластик. Деталі кріпляться між собою за рахунок магнітного поля, такий спосіб кріплення надійно фіксує деталі конструкції при складанні.
У наборі передбачено ілюстровану інструкцію - книжку з ідеями. У ній представлені всі фігури та скільки деталей для їх складання потрібно

- трикутник 4шт.;
- квадрат 12 шт.;
- сектор 4 шт.;
- дуга 2 шт.;
- прямокутник;
- трапеція 2 шт.;
- колісний блок 2 шт.;
- інструкція.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Варіанти доставки: Нова пошта / Укрпошта
Варіанти оплати:
Післяплата / Пром оплата /
На карту Приват банку / Безготівковий розрахунок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Тип | Магнітний |
| Кількість складових елементів | 27 |
- Ціна: 443 ₴


