
Дитячий магнітний конструктор Будиночки 66 деталей Різнобарвний Play Smart 3D у коробці
572 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2464
+380 (97) 900-71-56
- +380 (50) 433-71-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий магнітний конструктор Будиночки 66 деталей Різнобарвний Play Smart 2464
Його особливість у тому, що деталі набору кріпляться одна до одної за допомогою магнітів, поміщених у пластиковий корпус. Повертаючись, залежно від необхідного полюса, магнітні деталі завжди притягуються одна до одної, що дозволяє створювати багато різноманітних конструкцій.
Набір 2464 складається з 64-х елементів, за допомогою деталей набору дитина зможе побудувати ракету, космічний корабель, радар, місяцехід, всюдихід та ін.
У комплекті входить ілюстрована інструкція.
За допомогою магнітного конструктора дитина розвиває просторове та абстрактне мислення, дрібну моторику рук, виявляє уяву та фантазію.
Умови оплати та доставки
Варіанти доставки: Нова пошта / Укрпошта
Варіанти оплати:
Післяплата / Пром оплата /
На карту Приват банку / Безготівковий розрахунок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Тип | Магнітний |
| Кількість складових елементів | 66 |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572 ₴

